Zajímavé...

Najde se dárce kostní dřeně? - prosba o pomoc

srdce-pulzní frekvence, Public Domain CCO, http: // pixabay.com Drazí moji, přeposílám Vám co jsem dnes otevřela v emailu. Je to naléhavá prosba o rychlou pomoc k záchraně maminky dvou 5-letých dvojčátek. Pokud víte o někom, kdo by mohl pomoct, obraťte se, prosím, co nejdříve na naši SJVS paní Otrusinovou Bronislavu z Boršic u Buchlovic. Její kontakt je :

hospodarka@zsunesco.cz
tel.773259199

V příloze je dopis nemocné s informacemi.

S podporou s. Kateřinky děkuje
Hanka Křížová

----------------------------------


Moji milí!

Obracím se na vás všechny s velkou prosbou o pomoc. V Polešovicích onemocněla akutní leukémií mladá maminka, maminka asi 5. letých dvojčátek. Ze své vrozené skromnosti a pokory se asi rok léčí ve vší tichosti - v podstatě nikdo jsme o její smrtelné nemoci nevěděli. Až nyní, kdy nastaly komplikace a nemoc má stále horší průběh se Barunka odvážila poprosit o pomoc s hledáním vhodného dárce kostní dřeně, který zatím v registru není, ani v zahraničí.

Barunka je hluboce věřící a zároveň prosí o modlitbu. Vše zatím bere s nadhledem a velkou nadějí. Já a další její přátelé s manželem a rodinou se odvažujeme Vás prosit, abychom se jí snažili pomoci s hledáním vhodného dárce. Já sama jsem v registru od r. 2000, ale bohužel, vhodný dárce nejsem.

Prosím zapište se buď Vy, nebo Vaši známí, přátelé, rodinní příslušníci do registru dárců kostní dřeně a prosím co nejdříve. Barunka má v nemocnici v UH domluveny 2 termíny, kdy by mohli potencionální dárci přijít, ale mohou přijít i jinam.

Pokud se rozhodnete Vy, nebo oslovíte-li své známé a ti budou ochotni případné dárcovství podstoupit, prosím kontaktujte mne, 8.4.2015, nebo 9.4.2015 bych měla mít již veškeré informace a sdělím Vám podrobnosti, týkající se odběru. V dnešní době již lze vhodného dárce poznat i ze slin (není to úplně 100%, ale je to již běžná metoda).

Mám domluveno v registru dárců v Plzni, že pokud by bylo odběrů 20 - 30, tak by přijeli provést odběry sem. Moc prosím o pomoc, případně o tlumočení dál, protože jiná možnost již není a čas pracuje proti nám.

VELMI VÁM DĚKUJI!!!!

Bronislava Otrusinová

________ Původní zpráva: __________
Od: "Otrusinová Bronislava" hospodarka@zsunesco.cz


příroda, www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ

Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 09. 04. 2015 | 2040 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: email
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (158 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (116 hl.)
 
Je to bláznovství (116 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (119 hl.)
 
Dost se o to zajímám (157 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (119 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (114 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 899
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace