Evropský parlament odhlasoval sankce pro africké země podporující rodinu

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: www.lifenews.sk, Vydáno dne: 30. 03. 2014

převzato z res.claritatis.cz ABUJA, NIGÉRIE - Ve čtvrtek 27.3. Evropský parlament hlasováním doporučil těžké ekonomické sankce, odmítnutí cestovních víz, stažení zahraniční pomoci, stejně jako tlak na izolaci ze strany mezinárodních komunit, které odmítají lízat paty homosexuální agendě EU.

Během debaty v Evropském parlamentu francouzská socialistka Marie-Christine Vergiatová a nizozemská liberální poslankyně Marietje Schaakeová společně házeli vinu za zákony chránící rodinu v Nigérii a Ugandě na "evangelizátory z USA."

Mezitím se v hlavním městě Nigérie vysoká komisařka OSN pro lidská práva, Navi Pillayová, setkala s rozhodným odporem své obhajoby homosexuálního životního stylu.

Generální prokurátor nigerijské federální vlády, Muhammed Adok, adresoval svou řeč delegaci OSN v Nigérii. Zdůraznil, že nigerijské zákony "nekriminalizují individuální sexuální orientaci," ale vysvětlil, že záměrem zákona je "odrazení od ,manželství' stejného pohlaví, což je reflexí převládajících názorů a kulturních hodnot nigerijského lidu."

V roce 2013 v celonárodním průzkumu mínění 92% Nigerijců odmítlo "manželství" stejného pohlaví. Nigerijští katoličtí biskupové a muslimská komunita v Nigérii také veřejně podpořili zákon jako odraz jejich kulturních hodnot a jako nedílnou součást obrany nigerijského morálního zdraví.

Zákon nazvaný "Akt o zákazu ,manželství 'stejného pohlaví" byl podepsán prezidentem Goodluckem Jonathanem v lednu 2014. Od té doby se EU, obrovský zástup mezinárodních organizací a OSN pokoušeli přesvědčit mezinárodní komunitu, aby přijala drastická opatření za účelem zavedení homosexuální agendy v Nigérii a dalších afrických zemích, které se postavily na odpor normalizaci homosexuálního chování.

Nigerijský zákon zakazuje homosexuální "manželství" nebo svazky, adopce homosexuály a rozšiřování homosexuální propagandy.

Pan Muhammed zdůraznil, že jelikož to je vzdálené tomu, co si Nigerijci přejí, podpora a normalizace homosexuality by "položila jakoukoliv vládu, pokud by si taková vláda zahrávala s názorem obrovské široké většiny lidí."

Vysoká komisařka OSN se vyjádřila, že nigerijský zákon "může zabránit LGBT osobám podstoupení vzdělávání o HIV, prevenci, léčbě a péči, stejně jako občanské společnosti a náboženským komunitám provádění takovýchto služeb."

Proti tomu, vědecké objevy ukazují, že "žádná jiná skupina ve společnosti, která je srovnatelná velikostí, nezažívá tak intenzivně a široce rozšířené patologické stavy" jako homosexuálové.

V den, kdy se Evropský parlament stále nemohl dostat k žádnému konsensu ohledně uvalení nějakých reálných sankcí vůči Rusku za geopolitickou krizi na Krymu, se zdálo jasné, že EU bude pokračovat v tlaku na africké země, aby přijaly její homosexuální agendu. Využije každý možný nástroj, který mohou použít, včetně přísných ekonomických sankcí.


Převzato z www.lifenews.sk, článek ze 30. 3. 2014 naleznete zde.

Související článek:

Africký lídri vyzývajú k bojkotu summitu EU

http://www.lifenews.sk/content/africk%C3%BD-l%C3%ADdri-vyz%C3%BDvaj%C3%BA-k-bojkotu-summitu-eu


Topography of africa.jpg, NASA, public domain, wikimedia.org