Víte už o jukeboxu na TV-MIS.cz?

Autor: Bohumila Hubáčková <hubackova.bo(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Vydáno dne: 25. 01. 2012

jukebox Naše internetová televize TV-MIS.cz nabízí všem a zdarma internetový křesťanský jukebox. Vyzkoušejte. Klikněte zde.

O co jde?
Je to vlastně taková zásobárna křesťanských písniček a duchovní hudby, a to v digitální kvalitě. Velkou výhodou je rychlost a jednoduchost ovládání, takže jej může využívat úplně každý, kdo má přístup k počítači připojenému k internetu. U zrodu tohoto nápadu stáli naši odborníci z internetové televize TV-MIS.cz. Stačí jen několikrát kliknout počítačovou myší a muzika, na jak dlouho chcete, je připravena.
Výborné je, že v dalších oknech počítače můžete dělat to, co zrovna potřebujete nebo prohlížet cokoli i na internetu. Jukebox se dá také využít třeba místo rádia či televize jako zvukovou kulisu při práci nebo třeba jen tak k odpočinku či zamyšlení. Ten, kdo se seznámí s nabídnutými možnostmi se bude zřejmě rád vracet. A to je i vlastně i přání jeho tvůrců.

Obsluha je velmi jednoduchá.
V internetovém prohlížeči napíšete adresu http://jukebox.tv-mis.cz nebo odkliknete adresu v úvodu tohoto článku. Objeví se Vám nabídka hudebních alb a kliknutím počítačovou myší si vyberete jedno, dvě nebo třeba všechna a odkliknete zelené tlačítko "Přehrát". Pak už stačí jen poslouchat Vámi vybranou muziku.
Lze také zvolit "Náhodné přehrávání" a skladby z vybraných alb se přehrají v náhodném pořadí, takže to budete mít s neustálým překvapením, jaká písnička bude následovat. Dále si můžete vybrat i variantu "Nekonečná smyčka" a přehrávání neskončí, dokud sami nezavřete internetový prohlížeč nebo to za Vás neudělá výpadek elektrického proudu.
Žánr je velmi pestrý - vybírat můžete od živé nahrávky koncertu agrofolkrockové skupiny "Spasitelův traktor" až po "Missu brevis" od W. A. Mozarta. V jukeboxu je prozatím 13 hudebních kolekcí, ke kterým budou přibývat ještě další, k čemuž můžete přispět třeba i vy dalším vhodným hudebním albem.
Jukebox využívá nahrávky z audiosekce křesťanské internetové televizeTV-MIS.cz a je pro posluchače zdarma. Financován je podobně jako celá TV-MIS.cz, a to z darů těch, kterým záleží na jejich provozu.


Vranovská porta 08Maruška hlavní švadlena

Šití jde pěkně od ruky.Příprava těsta

A proč se při pečení tak usmívá? Poslouchá přece internetový křesťanský jukebox na TV-MIS.cz!